Globetrotter XL integrované  


Najexkluzívnejšia jubilejná ponuka: vyrobí sa iba 90 vozidiel tejto jedinečnej edície. Presvedčuje excelentným dizajnom a senzačnou výbavou: silná motorizácia 160 KS (117 kW), deväťrýchlostná automatická prevodovka, ergonomické vzduchovo odpružené sedačky a všetko, čím je karavaning tak komfortný - edícia XLI 90 poskytuje luxus na maximálnej úrovni.
   
 
Dethleffs Globetrotter XL I - Moderné obytné auto s kvalitnou výbavou Hľadáte pohodlného spoločníka na túry po celý rok? Globetrotter XL I vás ohromí! Nielen elegantný dizajn, ale aj vnútorné hodnoty sú pôsobivé. Kompletne prepracované vozidlo má výkonný motor s výkonom až 180 koní a je odolné voči zime a hnilobe. Moderná technológia a prémiové vybavenie s veľkou voľnosťou pohybu robia tento plne integrovaný obytný automobil kompletným.
Dethleffs Globetrotter XL I - Moderné obytné auto s kvalitnou výbavou

Hľadáte pohodlného spoločníka na túry po celý rok? Globetrotter XL I vás ohromí! Nielen elegantný dizajn, ale aj vnútorné hodnoty sú pôsobivé.

Kompletne prepracované vozidlo má výkonný motor s výkonom až 180 koní a je odolné voči zime a hnilobe. Moderná technológia a prémiové vybavenie s veľkou voľnosťou pohybu robia tento plne integrovaný obytný automobil kompletným.

Plusové body: Všetko pre luxusné kempovanie
Najveľkorysejší priestor s oddeliteľnými funkčnými plochami
Moderné prostredie bývania so zmesou svetlých povrchov a teplých drevených akcentov
Vykurovanie teplou vodou pre život ako doma – aj v zime
Jedinečný koncept osvetlenia Light Moments (voliteľné)
Pohodlné cestovanie vďaka ergonomickým sedadlám pilotov SKA – so vzduchovým odpružením, vyhrievanie sedadiel a ventilácia sedadiel na želanie Lifetime Plusk konštrukcia karosérie, bezdrevná so spodkom a strechou potiahnutou GRP
Exkluzívna výbava podvozku:
   - 136 kW/180 HP motor Multijet
   - 9-stupňová automatická prevodovka s meničom krútiaceho momentu
   - Automatická klimatizácia v kabíne vodiča
   - Kožené riadenie koleso
   ... a mnoho ďalších komponentov výbavy
Prémiový širokorozchodný nízkorámový podvozok so 145 mm znížením a tandemovou nápravou pre dynamické jazdné vlastnosti
Moderná konštrukcia s dvojitou podlahou pre zimnú a mrazuvzdornú montáž a dodatočný úložný priestor (výška 260 mm)

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 5000 kg
Šírka: 233 cm
Dĺžka: 861 cm
Výška: 304 cm
Miesta na spanie: 5
Základný motor: 180 Multijet 3 Power
Cena s DPH: od 161.344 €
 
 
 

Modely:gfgfgfgfgfg
magic-edition-t-2-ebmagic-edition-t-2-e


 
 
  

BÝVANIE - Súhrn dokonalých detailov


Prémiové prostredie v interiéri ponúka harmonickú kompozíciu osvetlenia Light Moments a štyri individuálne nastaviteľné úrovne osvetlenia (voliteľné) XL I naďalej boduje všetkými predstaviteľnými multimediálnymi komponentmi – vrátane veľkého 32-palcového televízora nad príborníkom (voliteľné).
 
SPÁNOK - priestor pre krásne sny
 
Kúpeľňa - wellness pri cestovaní
 
VARENIE Kuchyňa GourmetPlus​


Varenie je tu zábava! Kuchyňa GourmetPlus spája všetko, po čom vaše srdce túži. Veľa priestoru na prípravu, maximálna voľnosť pohybu a ešte viac úložného priestoru. Po naštartovaní motora sa zásuvky automaticky uzamknú.

 


Druhy interiéru
 

 
 

VÝBAVA GLOBETROTTER XL I - Plusové body

Technológia okolo vozidla

XLI I7850DBM letná streľba MY2022 danielzangerl 288Séria obytných áut je založená na prémiovom širokorozchodnom nízkorámovom podvozku. To vám umožňuje jazdiť dynamicky a bezpečne. So štandardným motorom MJET s objemom 2,2 l (103 kW/140 k) sa vozidlo vždy dobre drží. Voliteľná 9-stupňová automatická prevodovka s meničom krútiaceho momentu robí jazdu ešte jednoduchšou a priamočiarejšou.

S celkovou dĺžkou 8,65 metra a celkovou povolenou hmotnosťou až 5,4 tony je perfektný a priestranný na cestovanie s celou rodinou.

S Dethleffs navigáciou vrátane DAB+, navigácie pre nákladné vozidlá a sieťového prepojenia s palubným ovládacím panelom ste vždy na správnej ceste. A s voliteľnou cúvacou kamerou sa dá s luxusným obytným autom manévrovať ešte bezpečnejšie.

Bočné panely chránia pred slnečnými lúčmi počas jazdy. Hliníkové aplikácie na palubnej doske v kabíne vodiča ponúkajú príjemne elegantný lesk. Na želanie sú k dispozícii ľavé dvere kabíny pre pohodlný prístup. Aby ste sa ochránili pred horúcim slnkom a nepríjemnými pohľadmi zvonku, jednoducho stiahnite voliteľné elektrické rolety na čelnom skle.

Milovníkom dovoleniek v horúcich oblastiach sľubuje ochladenie strešná klimatizácia. A ak máte soľ na pokožke, vonkajšia sprcha inštalovaná v zadnej garáži s teplou/studenou vodou zaistí úžasne relaxačné potešenie zo sprchovania.

Myslí sa aj na zimnú lyžovačku: pre neporovnateľnú zimnú odolnosť je vo vozidle štandardne inštalovaná vyhrievaná a mrazuvzdorná dvojitá podlaha a ohrievač teplej vody. Úžitková výška dvojitej podlahy je vo výške 260 mm - dostatok miesta na prepravu lyží, snowboardov a pod.

Dvierka korpusu, ktoré sú široké 70 cm, sú vybavené pomôckou na elektrické zatváranie a centrálnym zamykaním.

Vybavenie vo vnútri

Vstavaná kuchyňa ohromí aj kuchárskych profesionálov: plne vybavená a s množstvom pracovného a úložného priestoru okolo nej môžete na profesionálnom plynovom sporáku vykúzliť chutné jedlá. Minerálny povrch kuchynských plôch je hmatovým zážitkom. Aby vám nič nevypadlo, priestranné zásuvky sa pri rozjazde automaticky uzamknú. Užite si úplnú slobodu pohybu v kúpeľni, ktorá je v tomto modeli obzvlášť priestranná. Na výber máte aj voliteľnú keramickú alebo macerátorovú toaletu. Priestranný obývací priestor vám tiež ponúka dostatok slobody pohybu. Priestory ako spanie a kúpeľňa sa dajú ľahko oddeliť. Elektrická zdvíhacia manželská posteľ ponúka príjemnú šírku 160 cm. Príborník má zásuvku s čalúnenou vložkou a môže tak slúžiť ako opierka nôh, stupienok na rozkladacie lôžko alebo ako dodatočné sedenie. Ako alternatíva k príborníku je na požiadanie k dispozícii klasická pozdĺžna lavica.

 

Formulár

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: