Just Camp polointegrované


                  


Dethleffs obytný automobil Just Camp - Všetko, čo potrebujete, je Just

Niektoré rozhodnutia sú jednoduché. Napríklad ten pre nový Just Camp! Svojím štýlovým novým dizajnom, dobrou výbavou a množstvom sviežich nápadov uľahčuje začiatky v karavaningu.

Prispieva k tomu aj sedem rôznych pôdorysných riešení pokrývajúcich široké spektrum prianí a požiadaviek na typ mobilného života. Nový Just Camp je k dispozícii na podvozku Citroen Jumper alebo Opel Movano.


Výhody

+ Voliteľne k dispozícii rozkladacia posteľ
+ Vzdušná vnútorná výška na státie 213 cm (nie pod rozkladacou posteľou)
Výškovo nastaviteľná manželská posteľ pre viac úložného priestoru alebo viac priestoru nad hlavou v spálni (T 7052 DBM/DBL)
+ Jednolôžka je možné prerobiť na veľká plocha na opaľovanie (voliteľné)
+ LED reflektory v sedacej a lôžkovej časti vrátane dotykovej funkcie a USB pripojenia
Vynikajúce pohodlie pri spánku so 150 mm hrubým viaczónovým matracom zo studenej peny a dreveným lamelovým roštom
+ Veľká zadná garáž s obojstranným naložením (voliteľné)
+ Podvozok s motorom BlueHDI 140 HP (103 kW) a mnohými bezpečnostnými systémami ako ESP, trakcia, senzory tlaku vzduchu v pneumatikách a mnoho 
   ďalších.
70 cm široké vchodové dvere so sieťkou proti hmyzu

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 3499 kg
Šírka: 233 cm
Dĺžka: 696 - 741 cm
Výška: 294 cm
Miesta na spanie: 4 - 5 (opcia)
Základný motor: Citroen Jumper / Opel Movano Light nízky rám BlueHDi 2,2 l / 103 kW / 140 PS,
6-stupňová manuálna prevodovka
Cena s DPH: od 69.075 €
 
 


Modely:

 

 

Bývanie - všetko, čo potrebujete

Bezúchytkové nadzemné uzamykateľné dvierka v modernom štýle s funkciou jemného zatvárania. Svetelná kompozícia Light Moments vytvára večernú atmosféru (voliteľné).


Nová T 6762 nemá pevne zabudované lôžko. Spíte vo veľkej rozkladacej posteli.        Sklápacia posteľ sa dá ďaleko spustiť a ponúka plochu na ležanie 200 x 150 cm. 
Toto rozloženie pôsobí senzačne priestranným dojmom, dostatkom voľnosti                 • T6762
pohybu a úžasne priestrannou kuchyňou. • T6762Možné sú aj 4 miesta na spanie: posuňte rozkladaciu posteľ do strednej polohy a        Zadná kúpeľňa po celej šírke vozidla je veľkolepá. So samostatným sprchovacím 
remeňte sedaciu časť na prístelku. • T6762                                                                    kútom a veľkým šatníkom. • T6762


Spanie - jednoducho dobre spať
 
 
Kúpeľňa – jednoducho začnite deň dobre
 

 
Priestor: sanitárnu miestnosť a sprchovací kút je možné spojiť do otvorenej                                Svetlá a moderná toaleta s praktickým bočným posuvným zrkadlom a množstvom
kúpeľne • T 7052 DBL                                                                                                                    odkladacích a odkladacích možností • T 7052 EB


Varenie - jednoducho chutne


Flexibilný systém koľajníc Multiflex s háčikmi. Dodatočné závesné prvky dostupné z originálneho príslušenstva Dethleffs. Ekonomické LED reflektory zaplavia kuchyňu jasným svetlom.
 
Priestranné kuchynské skrinky ponúkajú dostatok priestoru pre                                                   Heslom je len začať variť. 2-horákový varič má praktický, výklopný kryt a elektrické 
panvice a hrnce • T 7052 DBL | Rosario Cherry | Metropolitan                                                     zapaľovanie


 
Druhy interiéru
 

Farebné varianty

 
Just Camp vybavenie extra
 
Cestujte v pohodlí: vaša prehliadka obytného auta s technológiou Just Camp pre vaše vozidlo

S 95 Ah palubnou batériou ponúka toto vozidlo dostatok rezerv na dlhšie cesty. Manuálna klimatizácia zaisťuje príjemný chlad na cestách aj pri státí.

Vyhrievané a elektricky nastaviteľné vonkajšie spätné zrkadlá s oblasťami mŕtveho uhla a integrovanými smerovkami zaisťujú viditeľnosť a bezpečnosť pri jazde.

Vnútri je vozidlo bohato vybavené ľahko nacvakávateľnými LED bodkami a USB portami v sedacej a spacej časti.

Fiat Ducato slúži ako základ pre podvozok s motorom 120 HP. Za príplatok sú k tomuto karavanu k dispozícii výkonnejšie motory, 9-stupňová automatická prevodovka a asistenčné systémy.

Vybavenie vo vnútri

Sprchovanie je naozaj zábavné: sanitárnu miestnosť a sprchu je možné v závislosti od verzie rozšíriť na veľkú uzamykateľnú jednotku a ponúknuť tak dobrý pocit z priestoru.

Jednotlivé postele so šírkou 80 cm sú vybavené matracmi s hrúbkou 15 cm a možno ich premeniť na veľkú plochu na opaľovanie.

Naše ergonomické, otočné pilotné sedadlá v kabíne vodiča sú vybavené 2 lakťovými opierkami a rôznymi možnosťami nastavenia, ako je nastavenie výšky a sklonu. Ponúkajú vodičovi aj spolujazdcovi ideálny komfort pri cestovaní alebo kempovaní.

Vnútro má dostatok svetla vďaka vysúvacej streche a niekoľkým strešným kapotám, ktoré sú všetky vybavené posuvnými zatemňovacími plisovanými roletami a sieťkami proti muchám.

Svetlá, krémová - farebný interiér s drevenými aplikáciami (Rosario Cherry Just ) a robustné a ľahko udržiavateľné látky sedacích skupín (Metropolitan) vytvárajú domácu a útulnú atmosféru, v ktorej sa bude cítiť pohodlne celá rodina.

Vchodové dvere široké 70 cm vytvárajú priestor pre rýchle nakladanie a vykladanie. Vybavený je aj sieťkou proti hmyzu a súkromnou sieťkou.

Varná časť ponúka dvojplatňový sporák s elektrickým zapaľovaním a priestranné kuchynské skrinky na zásoby a panvice. Nechýba ani chladnička s objemom 142 l.

V karavane je množstvo odkladacích priečinkov, políc a skriniek, ktoré pozývajú zbaliť si na cestu niečo špeciálne. Deti budú milovať množstvo skrýš.


Formulár
 

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: