Globebus Go polointegrované


                  


Obytný automobil Dethleff's Globebus Go – nový kompaktný obytný automobil na podvozku Ford Transit.

Ďalšie dobrodružstvo je teraz vzdialené len zákrutu! Nový Globebus Go je taký kompaktný a ovládateľný, že sa takmer nezastaví ani na úzkych uliciach a nízkych priechodoch. Či už v malebných dedinkách alebo v idylických kempingoch – Globebus Go vám na dovolenke ponúka úplne nové cestovateľské a voľnočasové zážitky!

Dve verzie modelu za dostupné ceny sú vo vnútri prekvapivo veľké - s dostatkom pohybu a úložného priestoru, šikovnou otočnou vaňou vrátane sprchy a priestrannými posteľami. Navyše: Na želanie je možné Globebus Go vylepšiť, aby sa z neho stal skutočný zimný špecialista s voliteľnými balíkmi zimného komfortu od Dethleffs! To všetko robí z Globebus Go jedno z najlepších obytných áut od Dethleffs, pokiaľ ide o krátke dovolenky, dlhšie výlety alebo menšie výlety!

Výhody

+ Obytný automobil má rozmery len 220 cm na šírku a celkovú dĺžku 599 cm.
Moderné vozidlo je výborne izolované proti teplu aj chladu.
Cenovo dostupné obytné auto má priestranné miesta na spanie s kvalitnými matracmi zo studenej peny s hrúbkou 150 mm.
Obytný automobil ponúka elektricky ovládanú kompresorovú chladničku s perfektným ekonomickým chladiacim výkonom.
Naftový ohrievač (6 kW) v obytnom aute má integrovaný 10 l teplovodný bojler. Zimný karavan? Potom si vyberte samostatne dostupný zimný komfortný balík
   od Dethleffs s množstvom doplnkov!

Technické parametre

Najvyššia prípustná hmotnosť: 3500 kg
Šírka: 220 cm
Dĺžka: 599 - 669 cm
Výška: 269 cm
Miesta na spanie: 2 - 3 (opcia)
Základný motor: Ford Transit Light nízky rám 2,0 l TDCi EcoBlue 96 kW / 130 PS,
6-stupňová manuálna prevodovka
Cena s DPH: od 59.797 €
 
 


Modely:

 

 
Konštrukčný typ čiastočne integrovaný


Dizajn interiéru kombinuje matne biele dvierka horných skriniek bez úchytiek s prírodnými odtieňmi dreva a kontrastnými povrchmi v antracitovej farbe. To vytvára obytný priestor, ktorý prináša pohodlie a štýl. Globebus Go je navrhnutý ako vozidlo pre dvoch cestujúcich. Na želanie je možné lavicu doplniť držiakom bezpečnostného pásu vrátane dvoch 3-bodových bezpečnostných pásov, ktoré potom poskytujú celkovo štyri registrované miesta na cestu.


Bývanie – príjemné a moderné

Chcete cestovať pohodlne a flexibilne? Globebus Go to umožňuje! Ako čiastočne integrovaný obytný automobil s kompaktnými rozmermi vozidla kombinuje tento model vysokú obratnosť s množstvom šik, komfortu a kvality bývania!


Spánok – na výber sú dve možnosti

 

 
Dethleffs ponúka polointegrované vozidlo Globebus Go s dvoma pôdorysmi. Kratšia T 15 má v zadnej časti priečne inštalované dvojlôžko - a so svojou celkovou dĺžkou 599 centimetrov patrí medzi najkratšie obytné autá v ponuke vozidiel Dethleffs.

Naproti tomu dlhšia T 45 ponúka samostatné lôžka pre každú osobu vzadu - a s celkovou dĺžkou 669 centimetrov je najkratším dostupným obytným autom Dethleffs s jednolôžkami. Pod zvýšenými miestami na spanie vo vozidle sú veľkorysé úložné skrinky na oblečenie a cestovné predmety.


WC a kúpeľňa - pohodlie s inovatívnou otočnou stenou
 

   
Napriek veľmi kompaktným                Kúpeľňa v základnej polohe!           Ak ho chcete premeniť na                  Sprchovací kút!
rozmerom má kúpeľňa v oboch         Otočná stena prilieha                        sprchovací kút,                                    V kombinácii s poplastovanými
modeloch Globebus Go                      k vonkajšej stene, čím                      jednoducho uvoľnite zámok a            posuvnými dverami tak
pohodlnú veľkosť vďaka                    šetrí miesto a umožňuje                   otočte otočnú stenu nad toaletou.     vznikne úplne vodeodolný
inovatívnej otočnej stene a                dostatočnú voľnosť pohybu.                                                                          sprchový kút. Neexistuje
je plne vybavená umývadlom,                                                                                                                                      lepší spôsob, ako využiť
toaletou a sprchou.                                                                                                                                                        obmedzený priestor.Kuchyňa - vybavenie pre všetky príležitosti

   
Kuchyňa nového obytného auta je kompaktná a napriek tomu vybavená všetkými          Štandardne je inštalovaná 84 l kompresorová chladnička s mraziacim priestorom. 
finesami - každý hlad tu bude uspokojený!                                                                        Na požiadanie je k dispozícii kombinácia chladničky/mrazničky s objemom 149 litrov.


   
Zásuvky majú robustné, kvalitné výsuvy a ponúkajú dostatok ľahko dostupného
úložného priestoru.Druhy interiéru
 

Farebné varianty

 

FUNKCIE GLOBEBUS GO - Plusové body
 
Pohodlie na každej ceste: vaša prehliadka obytného auta s Globebus Go
Technik okolo vozidla


Pre Globebus Go používa Dethleffs ako základné vozidlo Ford Transit. Už základná verzia polointegrovaného modelu obsahuje naftový motor EcoBlue s výkonom 96 kW (130 k), ako aj rozsiahlu komfortnú a bezpečnostnú výbavu.

V rozsiahlom balíku základnej úrovne, ktorý zahŕňa tempomat, vyhrievané, elektricky nastaviteľné vonkajšie spätné zrkadlá a digitálne autorádio DAB s diaľkovým ovládaním na volante v štandardnej výbave obytného auta ako aj početné asistenčné systémy vrátane podpory núdzového brzdenia, asistenta rozjazdu do kopca, asistenta bočného vetra a asistenta bezpečnostnej brzdy.

Elektricky ovládaná kompresorová chladnička je dôležitým komponentom v celkovom koncepte Globebus Go ako čiastočne integrovaného obytného auta, rovnako ako štandardný 6 kW naftový ohrievač s integrovaným desaťlitrovým bojlerom na teplú vodu – tieto ekonomické detaily ponúkajú množstvo výhod na cestách. : Menšia plynová fľaša je potrebná len pre varič Využitie nájde napríklad v kuchyni - v zadnej časti je viac úložného priestoru na kempingové náčinie. A konečne už nemusíte so sebou vláčiť ťažké 11 kg plynové fľaše!

Keďže efektívne naftové kúrenie je zásobované palivom z nádrže vozidla, môže Globebus Go ponúknuť maximálny komfort aj v chladných dňoch. Voliteľne dostupná lítium-iónová palubná batéria s kapacitou až 168 Ah umožňuje aj dlhšiu samostatnú prevádzku elektrickej kompresorovej chladničky v obytnom automobile.

Vybavenie vo vnútri

Klasické rozloženie izieb pred spálňou je v oboch modeloch identické a prekvapivo priestranné: kúpeľňa a kuchyňa v strede, pred ňou polojedáleň s dvojmiestnou lavicou a stolík pripevnený k stene. Moderný dizajn v interiéri kombinuje matnú bielu, bezúchytkové dvierka skriniek s prírodnými odtieňmi dreva a kontrastnými povrchmi v antracitovej farbe.

Priestory na sedenie sú sivé. V obytnom svete Salerno, ktorý je súčasťou balíka Comfort, oživujú ďalšie modré plochy obytný priestor v obytnom aute. V súlade s kompaktnými rozmermi a v prospech vysokého užitočného zaťaženia navrhol Dethleffs sériovú verziu Globebus Go ako dvojmiestne.

V prípade potreby je možné na lavicu dodatočne namontovať vhodné zádržné systémy pre väčšie rodiny a je možné nastaviť a povoliť tretie a štvrté sedadlo.


Formulár
 

Ak Vám nejaká informácia chýbala, neváhajte a kontaktujte nás:

[zmeniť]
: